CHP Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Mithat Bülent Özmen oyunu kullandı.

Konuya ilişkin sosyal medyada paylaşım yapan Özmen; "Eyüpsultanımızın geleceği için oyumuzu kullandık. Tüm komşularımızı İstanbul’a, Eyüpsultan’a ve demokrasiye sahip çıkmak için oy kullanmaya davet ediyorum." ifadelerini kullandı.

Dilenci kadının üzerinden 23 bin lira çıktı Dilenci kadının üzerinden 23 bin lira çıktı

Bülent Özmen 2

MİTHAT BÜLENT ÖZMEN KİMDİR?

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde siyaset bilimi ve kamu yönetimi okudu. AB Jean Monnet Bursiyeri olarak University of Kent, Brussels School of International Studies’den uluslararası ilişkiler yüksek lisans derecesi aldı. Doktorasını bankacılık ve finans üzerine yaptı.

1992 yılında T.C. Dışişleri Bakanlığı’nda iş hayatına başlayan Dr. Özmen, 1994 yılında  İş Bankası Teftiş Kurulu’na katıldı. Devam eden süreçte hem banka ve finans kuruluşlarında hem de reel sektörde üst düzey yöneticilik yapan Dr. Özmen, en son enerji sektörünün önde gelen holdinglerinden birinde CEO ve Yönetim Kurulu Başkanlığı ile Doğal Gaz İthalatçıları Derneği (GAZİD) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini yürütmekteydi.

Çeşitli Üniversitelerin MBA ve yüksek lisans programlarında risk yönetimi, finansal yönetim, finansal piyasalar ve kurumlar dersi veren Dr. Özmen’in, yayımlanan bir de kitabı bulunmaktadır.

Editör: Haber Merkezi