Cumhuriyet Halk Partisi Giresun Belediye Başkan Adayı Fuat Köse yerel seçimlerdeki oyunu eşi Nalan Köse, kızları Zeynep İdeal ve Zehra Naz ile birlikte kullandı.

Köse sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu sözlere yer verdi;

Milli Mücadele Kahramanı Topal Osman Ağa mezarı başında anıldı Milli Mücadele Kahramanı Topal Osman Ağa mezarı başında anıldı

"Bugün, Giresun’umuz için tarihi bir gün. Bir aday olarak değil, bir vatandaş, bir birey olarak sandığa gidip Giresun için, adalet için, huzur ve refah için oyumu kullandım. Bu, demokrasimizin en güçlü ifadelerinden biridir. Her oy, bizim için bir umut, bir adımdır. Bugün attığım adım, Giresun’umuzu daha iyi bir geleceğe taşıma arzumun bir yansımasıdır.

Sizlerden ricam, bu demokratik sürecin bir parçası olmanız ve oylarınızla Giresun’umuzun yarınlarını şekillendirmeye katkıda bulunmanızdır. Unutmayın, bugün sandık başında hepimiz eşitiz ve her birimizin oyu, bu şehrin geleceğini belirleyecek.

Sizin desteğinizle, Giresun’u, hep birlikte hayal ettiğimiz parlak geleceğe taşıyacağız. Giresun için daha iyisini yapabiliriz. Gelin, bu yolculukta birlikte yürüyelim." 

Editör: Haber Merkezi