Eyüpsultan'da 2 belediye otobüsü kazaya karıştı Eyüpsultan'da 2 belediye otobüsü kazaya karıştı

Eyüpsultan Belediyesi’nin yarıyıl tatiline giren öğrenciler için düzenlediği Eyüpsultan Sömestir Festivali'nde öğrenciler ücretsiz olarak buz pistini deneyimliyerek güzel vakit geçiriyor.

Öğrencilerin yarıyıl tatili süresince doyasıya eğleneceği Eyüpsultan Sömestir Festivali her gün birbirinden eğlenceli etkinliklerle devam ediyor. Sportif, eğitsel ve sanatsal aktivitelerle, tatilin keyfini çıkaran öğrenciler Eyüp Park AVM’de bulunan Eyüpsultan Belediyesi Buz Pisti’nde ise buz pateni yaparak eğlenceli dakikalar yaşıyor.

AW127052_04Festival 21 Ocak-5 Şubat tarihleri arasında devam edecek

Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken’in 2022 yılında hizmete açtığı ve bugüne kadar 33 bin kişinin faydalandığı buz pistinde öğrenciler, profesyonel eğitmenler eşliğinde ücretsiz olarak buz pateni yapabiliyor. Öğrenciler, festival süresince hafta içi her gün 12.00 - 15.00 saatleri arasında 5 eğitmen eşliğinde 30 dakika boyunca buz patenini deneyimleme fırsatı buluyor. Festival, 21 Ocak - 5 Şubat tarihleri arasında liseli gençler için yatılı kamp günleri, ücretsiz sinema günleri, Matematik Evi atölyeleri, ebeveyn çocuk atölyeleri, tiyatrolar, basketbol turnuvası, Biz Cevahir Haliç Alışveriş Merkezi, Eyüppark Alışveriş Merkezi ve Vialand Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen çocuk etkinlikleriyle devam edecek.AW127052_01

Editör: Haber Merkezi