Eyüpsultan Belediyesi bu Ramazan’da da ilçedeki tüm yaşlılar, gençler ve çocuklara yönelik etkinliklere imza atmaya devam ediyor. İftar sofraları kuruluyor, Kuran tilavetleri yapılıyor, birbirinden değerli konuklar vatandaşlarla buluşuyor. Bunların yanında çocuklar için de çeşitli eğlenceli ve eğitici etkinlikler gerçekleştirilmeye devam ediyor.

Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken oyunu kullandı Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken oyunu kullandı

Sürpriz hediyeler dağıtılıyor

Çocuklar Eyüpsultan’da Ramazan ayını dolu dolu yaşarken anne babaları da onlarla birlikte eğleniyor. Sürpriz hediyelerin dağıtıldığı bu programlara Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken de katılarak, çocukların mutluluğuna ortak oluyor.

Eyüp Ramazan Çocuk2

Her hafta sonu birbirinden renkli etkinlikler

Çocuk etkinlikleri her hafta sonu cumartesi ve pazar günleri Alibeyköy Osmanlı Park Ramazan Çadırı ile Zal Mahmut Paşa Külliyesi’nde gerçekleştiriliyor.

Zal Mahmut Paşa Külliyesi’nde düzenlenen çocuk etkinlikleri 14.00 - 16.00, Alibeyköy Osmanlı Park Ramazan çadırında ise 15.00 - 17.00 saatleri arasında yapılıyor.

Etkinliklerde çocuklar Hacivat - Karagöz, Meddah, kukla gösterileri, masal konserleri, çocuk tiyatroları ve yarışmalarla eğlenerek Ramazan ayının güzelliklerini yaşıyor.

Editör: Haber Merkezi